Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького» запрошує на відкриття виставки львівського графіка Андрія Тирпича 12 квітня о 17.00

Напередодні Христового Воскресіння митець репрезентує маленький епізод візуальної емоції християнина в часі Великоднього циклу, зокрема сегмент, наповнений богословською кульмінацією та драматичністю Страстей Христових. Як пройти цей метафізичний шлях …. вибір кожного. А.Тирпич пропонує глядачеві своє бачення.

Виставка триватиме з 12 квітня — 12 травня 2017 р.

« Усе пусте, що там люди про тебе думають. Одні дивляться лагідним, добрим, зичливим оком. Другі — лукавим. Найліпше сміятися з того. Бо нині кричать «осанна!», а завтра — «розпни!». Своє робити і йти вперед»
Блаженніший Любомир Гузар.

 

Андрій Тирпич (1964 -р.н.) — львів’янин, мистецьку освіту здобув у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва за спеціальністю «Інтер’єр та обладнання»(1985 – 1992рр.)

З 1992 року провадить творчу діяльність в галузі сакрального дизайну, графіки.
Учасник творчої стипендіальної програми Міністра Культури Польщі CAUDE POLONIA, 2004 р.

Постійно займається естампною, книжковою графікою, мистецьким оформленням видань, візуальною ідентифікаційною продукцією (афіші, листівки, презентаційні стенди, фольдери, екслібриси, грамоти, відзнаки).
Окремий сегмент творчості – проектування та авторське виготовлення літургійного предметно-просторового устрою церков і каплиць. Автор ряду творчих проектів та виставок, пов’язаних з сакральним мистецтвом, персональних виставок в Україні, РП, Німеччині, Хорватії, Австрії.