12 листопада 2019 року відбувся вечір спогадів про знаного борця за Волю України — Зеновія Красівського, присвячений 90-річчу від дня його народження.

У заході взяли участь: Спілка репресованих на чолі зі Степаном Яхницьким, Товариство політв'язнів і репресованих з Петром Франком, Ліга українських жінок з очільницею Надією Кохалевич, члени Конгресу Українських Націоналістів з головою Миколою Посівничем, товариство «Просвіта» Галицького району міста Львова, департамент внутрішньої політики та інформації ЛОДА.

Присутні переглянули відеозаписи виступу Зеновія Красівського у Лондоні, де він розмірковує  прополітичну ситуацію в Україну та цитує власну поезію. З теплом та повагою ділились спогадами про відомого поета, літератора, члена Українського національного фронту та Української гельсінської групи, останнього Крайового провідника ОУН (Р) у підрадянській Україні.

Зокрема зачитав лист підтримки від Зеновія Красівського політв'язень Зорян Попадюк. Зазначивши, що саме цей лист його підтримав у складний час ув'язнення.

Історик Микола Посівнич розповідав про неординарну постать пана Красівського та його політичну та громадську  боротьбу за здобуття Незалежності України.

Редактор газети «Шлях премоги» Ярослав Сватко поділився власними спогадами про Красівського та його ангажованість у відродження Греко-католицької церкви. Також розповів про скромність та інтелігентність останнього Крайового провідника ОУН (Р).

Під час розмов та розповідей виник інтерес до  книги «Благословенні душі, що вміють виромінювати...(Зеновій Красівський і Олена Антонів)» автор ідеї Євген Сверстюк, упорядники Любов Маринович, Юрій Зайцев. Де опубліковано листування Красівського з  багатьма учасниками визвольного руху, відомими діячами та родиною.