У Львові в середу, 7 червня об 11.00 у приміщенні кінолекторію Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери,1) відбудеться засідання Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA.

У програмі – перегляд документальної стрічки естонської режисерки реж. Мадлі Ляене «Абетка» (Німеччина, 2012). Модераторка зустрічі та дискусії з проблематики фільму – Вікторія Садова.

Засідання Кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA – чудова нагода ознайомитися із фільмом Мадлі Ляене – документалістки-фрілансерки, режисерки монтажу художніх і документальних стрічок, яка вивчала документалістику в Міжнародній школі кіно і телебачення на Кубі (EICTV) та Міжнародній кіношколі в Німеччині (IFS), здобула ступінь магістра у Балтійській школі кіно та ЗМІ, а тепер викладає монтаж. Її 12-хвилинна стічка «Абетка» вміщає величезний пласт проблем і є символічним ствердженням того, що уміння написати власне ім’я після довгих років війни в Ліберії – це вагомий крок до незалежності і нового життя.