15 травня 2018 року в Українському католицькому університеті відбулась науково-практична конференція до 100-ліття зведення знесеного у 1961 р. храму на Богданівці у Львові: «Не реабілітований храм:  церква Св. Андрія і Св. Володимира як символ закритих і знесених храмів тоталітарним комуністичним режимом СРСР»

На конференції  представлений широкий спектр проблематики втрат, духовних та культурних скарбів українського народу у часи бездержавності та панування тоталітарного режиму СРСР.

Дослідники церковної історії, та мистецтвознавці ділились своїми науковими доробками та отриманою інформацією впродовж кропітких досліджень тематики.

Завідувачка наукового відділу Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» Ольга Зброжко, представила своє дослідження «УГКЦ під прицілом радянського режиму: про що (не)мовчать колишні архіви КДБ?»

Дослідниця наголосила на важливості ретельного та об'єктивного опрацювання документів архіву радянських спецслужб (Галузевий архів СБУ). Адже саме завдяки  якісному історичному дослідженню можна встановити реальні події та факти, позбуваючись міфілогічного нашарування.