111музеї-на-фбЗ 19 травня з нагоди Міжнародного дня музеїв у  Львові, який передбачає представлення у музеях різних за тематикою заходів за принципом «один день – один музей».

На тебе чекають тематичні екскурсії, лекції, майстер-класи, огляди цікавих виставок та експозицій. Вікова категорія необмежена, адже пропонується програма для дітей, учнів, студентів та дорослих за доступними цінами. Окрім цього, є можливість безкоштовно відвідати окремі музеї в рамках проекту та стати учасником безкоштовної екскурсії.

 

Обери музей свого настрою – ділись враженнями та отримуй подарунки!

 

Умови конкурсу прості:

 

  • відвідай музей в рамках проекту
  • зроби селфі на фоні улюбленого експонату з музею та опублікуй на своїй сторінці в соціальних мережах Facebook чи Instagram із хеш-теґом #МузеямиЛьвова. 

 

 

Що більше музеїв – більше шансів на перемогу!

 

Щосереди впродовж місяця ми будемо визначати п’ять переможців, які отримають подарунки від наших партнерів. Серед призів будуть розігруватись: квитки на екскурсії по місту, одноденні тури Львовом та Львівщиною, квитки на театральні вистави, у розважальні центри, на майстер-класи, а ще цікаві книги від львівських видавництв.

А яким стане твоє музейне відкриття?!

 

Організатори проекту: Львівська міська рада спільно із музеями м. Львова.

Партнери проекту: Чудо Тур, туроператор «Відвідай», туристична фірма «Час на мандри», Львівський драматичний театр ім. Л. Українки, Майстерня карамелі, Видавництво старого Лева та сімейно-розважальний комплекс «Ігроленд».

 

Розгорнута програма про проект на www.lviv.travel та http://www.touristinfo.lviv.ua

та сторінці Facebook https://www.facebook.com/lvivtravel