У рамках X Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Львові відбудеться лекція «Ти і міліція: як діяти, щоб не стати жертвою міліцейського свавілля». Учасники заходу, який відбудеться 18 жовтня о 18:30 у Національному музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького», дізнаються про обсяг та межі повноважень працівників правоохоронних органів, а також про права громадян під час контактів із міліціонерами.

Разом зі спікером заходу — представником Асоціації УМДПЛ, експертом Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Костянтином Рєуцьким — учасники розглянуть типові ситуації, в яких міліціонери найчастіше порушують наші права, та дізнаються, як оскаржувати незаконні дії правоохоронців.

Запрошуються всі зацікавлені особи.

Вхід вільний!

Захід проводиться в рамках проекту Асоціації УМДПЛ «Посилення можливостей молоді захищатися від свавілля правоохоронних органів», що реалізується за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта, а також Мандрівної частини Міжнародного фестивалю документального кіно про прав людини Docudays.UA у партнерстві з Центром правових та політичних досліджень «СІМ».