12 жовтня до 70-річчя створення УПА Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» запрошує:

  • 18:00 — Український повстанець поки живий боровся до кінця. Навіть у концтаборах ГУЛАГу продовжував боротьбу. В яких умовах і як вона відбувалася і хто кого переміг – у лекції Ігоря Дерев’яного «УПА vs ГУЛАГ: хто переміг?»
  • 19:30 — Доповідь заступника голови товариства наукових викладів ім. Петра Могили Богдана Горбового - «УПА на дипломатичних фронтах»
  • 20:00 — Що краще передасть історію та героїчні звершення, як не пісня? Запрошуємо вас на Український Пісенний Арсенал — бардівський вечір повстанських пісень, та поринути у атмосферу минулого із нашими музикантами, які виконуватимуть для вас українську авторську, національно-патріотичну та фольклорну пісню.
Для вас гратимуть:
Андрій Хавунко — заслужений артист України, колишній учасник «Революції на граніті», учасник акапельного октету «Орфей».
Зеновій Медюх — лауреат, автор і виконавець всеукраїнських конкурсів бардівської пісні.
Тарас Мартинюк — колишній лідер гурту «І кров по долині», лідер гурту «Моторкрес», переможець фестивалів Шевченко-фест, Сурми звитяги, Срібна підкова, Бескиди.