У виставі театру «МЕТА» використано поезію та прозу фронтовика Бориса Гуменюка, Тараса Шевченка, Василя Стуса, Едуарда Драча,Андрія Кузьменка та Зоряни Грегорійчук. У виконанні хору «Осанна» прозвучали літургійні твори та народні пісні. Так через поезію та пісню учасники вистави спробували зазирнути в душу війни.

«Драматичні події, які відбуваються на сході нашої країни, не можуть залишати осторонь нікого. Вони прямо чи опосередковано, свідомо чи не свідомо присутні у житті кожного із нас. Там, у гарячих точках ферментується особлива поетика, яка живе за своїми законами, розкриваючи нам сутність нас самих», — каже авторка сценарію і режисер дійства Зоряна Грегорійчук.

Нову театральну постановку Театру «МЕТА» у співпраці із хором «Осанна» ( диригент Володимир Бень) зреалізували студенти Львівського державного університету фізичної культури Роман Девіняк, Мар’яна Процак, Анастасія Чугай, Оксана Іопа, Катерина Лобозинська та Петро Кулик під керівництвом режисера-постановника Зоряни Грегорійчук, котра також виступила авторкою сценарію.