Центр досліджень визвольного руху та Національний музей «Тюрма на Лонцького» запрошують Вас відвідати публічну лекцію на тему «ГУЛАГ: злет та падіння тюрми народів», яку прочитає науковий співробітник Національного музею «Тюрма на Лонцького» Ігор Дерев’яний.

Лекція відбудеться 2 травня 2012 року о 16.00 год. у приміщенні Національного музею «Тюрма на Лонцького» за адресою: м. Львів, вул. С. Бандери, 1 (вхід з вул. К. Брюллова).

ГУЛАГ – елемент пенітенціарної чи репресивної системи СРСР? Про це, а також про структуру табірної системи СРСР – у публічній лекції дослідника карально-репресивної системи Радянського Союзу Ігоря Дерев'яного.

У лекції йтиме мова про історію створення та функціонування системи ГУЛАГу крізь призму нормативно-правової бази. Слухачі матимуть можливість дізнатися про структуру ГУЛАГу, типи концтаборів та події, що докорінно змінили їх.

Акцент розповіді буде зроблено на долі учасників українського визвольного руху в системі радянських концтаборів. Всі ці явища дають можливість відповісти на головну проблему, поставлену лектором: «ГУЛАГ – елемент пенітенціарної чи репресивної системи СРСР?».