n002Голова Львівської обласної ради Петро Колодій відвідав Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» під час проведення акції «Ніч музеїв-2013». Петро Колодій, а також депутати обласної ради Олеся Байко та Роман Ковальчук поклали квіти до меморіального хреста на подвір’ї колишньої катівні, оглянули експозицію музею та поспілкувалися з директором Русланом Забілим.

У рамках «Ночі музеїв» голова обласної ради і депутати взяли участь у презентації 8-го тому творів Ірини Калинець, який представив лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка письменник Ігор Калинець. На завершення зустрічі Ігор Калинець подарував Петрові Колодію примірник книги.

Голова обласної ради обговорив із директором музею проблеми, з якими стикаються музейники. Петро Колодій висловив думку про те, що справа, якою займаються працівники музею «Тюрма на Лонцького» надзвичайно важлива, особливо в той час, коли на державному рівні нехтують збереженням національної пам’яті. Він також наголосив, що обласна рада шукатиме шляхи, аби підтримати музей.

Джерело