У п’ятницю, 28 вересня, о 15.00 у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» відбудеться відкриття мандрівної експозиції «Кожен має право знати свої права».

 

Експозиція „Кожен має право знати свої права”, яка прибуде до Львова в рамках Всеукраїнської освітньої програми „Розуміємо права людини” є своєрідним майданчиком для дискусії, навчання та дій спрямованих на підтримку та захист прав людини.

За словами регіонального координатора роботи експозиції у Львові та Львівській області Ніни Хоми, мандрівна експозиція «Кожен має право знати свої права» є мобільним навчально-методичним засобом. Виставку запропоновано для використання як додатковий наочний методичний матеріал у системі офіційної освіти, для освітніх, просвітницьких та інформаційних заходів і акцій недержавних організацій.

„Виставка складається із 30 панелей, що містять стислі тексти та візуальну інформацію про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини. Для того, щоб зміст виставки став доступний кожному, готується спеціальний методичний посібник для вчителів та викладачів щодо роботи з експозицією в навчальних цілях.

Перша презентація експозиції відбулася в «Європейському містечку» у Києві у червні, а у вересні – листопаді виставка вирушила в турне до 7 областей України. Виготовлення експозиції та її перший пілотний тур здійснюються в рамках проектів громадської організації М’АРТ, Української Гельсінської спілки з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Норвезького Гельсінського Комітету”

повідомила Ніна Хома

Виставка працюватиме 1-5 жовтня.