Запрошуємо молодь віком 18-20 років узяти участь у міжнародному молодіжному проекті «Історія починається в родині…» в рамках програми «Україна активна: загоєння минулого». Складатиметься проект з трьох  спільних зустрічей в Україні, Польщі та Німеччині.
Учасники проекту досліджуватимуть історію Другої світової війни крізь призму родинних історій – мікропогляду на глобальні події минулого. Діяльність проекту сприяє утвердженню ідеалів демократії у молодих людей та спільнот, з яких вони походять, а також робить внесок у просування фундаментальних цінностей, розвитку міжнародної співпраці та порозуміння. На думку організаторів, під час проекту «через розкриття різних родинних історій ми продемонструємо, як окремі покоління в Польщі, Німеччині та Україні пам’ятають про минуле, які схожі й відмінні риси з’являються всередині кожної країни та між країнами.»
В 2015—2016 роках стартував цей проект і у Львові, в квітні 2016, відбувся завершальний його етап. Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького» був одним з численних партнерів цього проекту.
Цього року проект продовжується і організатори закликають усіх бажаючих долучитися. Останній термін подачі заявки до 15 травня 2017 р. Результати відбору учасників будуть повідомлені 31 травня 2017 р.

Детальніше читайте за посиланнями:
http://www.istpravda.com.ua/short/2017/03/22/149636/
http://www.dialogue-of-generations.org/en_US/
http://www.iofc.org/uk/zaproshuyemo-vziaty-uchast-u-proekti-istoriya-pochynaetsia-v-rodyni_2017—2018-event_ukr