Нову театральну постановку Театру «МЕТА» у співпраці із хором «Осанна» ( диригент Володимир Бень) зреалізували студенти Львівського державного університету фізичної культури  Роман Девіняк, Мар’яна Процак, Анастасія Чугай, Оксана Іопа, Катерина Лобозинська та Петро Кулик під керівництвом режисера-постановника Зоряни Грегорійчук, котра також виступила авторкою сценарію.

У виставі    «Поезія і проза з війни» театру «МЕТА» використано поезію та прозу фронтовика Бориса Гуменюка, Тараса Шевченка, Василя Стуса, Едуарда Драча,Андрія Кузьменка та Зоряни Грегорійчук. У виконанні хору «Осанна» звучать літургійні твори та народні пісні. Так через поезію та пісню учасники вистави роблять спробу зазирнути в душу війни.

 

«Драматичні події, які відбуваються на сході нашої країни, не можуть залишати осторонь нікого. Вони прямо чи опосередковано, свідомо чи не свідомо присутні у житті кожного із нас. Там, у гарячих точках ферментується особлива поетика, яка живе за своїми законами, розкриваючи нам сутність нас самих», — каже авторка сценарію і режисер дійства Зоряна Грегорійчук.

 

Вистава відбудеться за адресою Львів, вул. С.Бандери, 1 ( вхід з вул. К.Брюллова), тел.: (032) 247-42-20

 

 

Вхід на виставу – вільний!