Демонстрація історичної виставки «Зламані долі», показ та обговорення документальних фільмів «Голодомор. Технологія геноциду» і «Закляття безпам’ятства», а також постановка аматорської вистави – складуть програму скорботних заходів наступного тижня у музеї «Тюрма на Лонцького», присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932—1933 років.
Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», приєднуючись до ініціативи Громадського комітету із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 років в Україні, запрошує львів’ян та гостей міста 25 листопада та 2 грудня о 13. 00 на перегляд і обговорення документальних стрічок «Голодомор. Технологія геноциду» і «Закляття безпам’ятства», що містять коментарі свідків, які пережили страшне лихоліття Голодомору, організованого комуністичним режимом Радянського Союзу.
У виставковому залі другого поверху музею буде розгорнуто документальну виставку «Зламані долі: комуністичний терор в Україні 1920—1950-х років» . Плакати виставки знайомлять із ситуацією, в якій опинилася Україна на момент розпаду Російської імперії та в наступні роки боротьби українців за власну державність, а також висвітлюють механізм здійснення репресій проти усіх верств українського суспільства: селянства, інтелігенції, військових, політичної еліти, духовенства тощо. Ця експозиція підготовлена й передана музею Міжнародним благодійним Фондом «Україна 3000» у рамках програми «Уроки історії», спільно з Галузевим архівом Служби безпеки України та Київською міською організацією Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім. В.Стуса.
У четвер, 29 листопада о 18.00 у музеї «Тюрма на Лонцького» відбудеться постановка вистави аматорського театрального колективу «Наше все» Студентського братства, присвяченої вшануванню памяті жертв Голодомору та перегляд фільму канадського режисера Юрія Лугового «Жнива розпачу».