5-19 жовтня в Львові відбудеться Десятий Мандрівний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «DOCUDAYS UA».

Фільми показуватимуть у режимі нон-стоп у приміщенні музею «Тюрма на Лонцького». Також їхдемонструватимуть і в інших локаціях, зокрема, Львівському палаці мистецтв, юридичному факультеті ЛНУ ім. І. Франка, Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці, Львівській академічній гімназіії при НУ «Львівська Політехніка», повідомили організатори.

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проводиться щороку протягом жовтня, листопада та грудня і традиційно презентує найкращі фільми березневого Міжнародного фестивалю Docudays UA в регіонах України. Він неполітичний і некомерційний, не передбачає отримання доходу від його проведення.

Головна мета фестивалю – сприяти підвищенню рівня української кінодокументалістики, становленню в Україні відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства , формуванню в суспільстві розуміння людської гідності як найвищої цінності , створенню фундаменту для демократичного майбутнього країни.

Організатором фестивалю у Львові є МГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ».

Лвьівські новини