У неділю, 21 червня 2015, о 13:00 у рамках ІІІ регіонального книжкового фестивалю «У храмі книг» в м. Бережанах у приміщенні Ратуші відбудеться презентація науково-популярної книги Ігоря Дерев’яного «Сила волі. Євген Коновалець» за участю автора.

Книга «Сила волі. Євген Коновалець» — це історія постаті, котра створила найуспішніший український політичний проект ХХ ст. – Організацію українських націоналістів, поєднавши діяльність двох поколінь – досвід ветеранів Української Революції та енергію молодого покоління Бандери та Шухевича. Військово-політичною діяльністю Є. Коновалець дав свої відповіді на виклики часу, що визначили перебіг української історії. Книга про те, які дилеми стояли перед ним, якими були його рішення та до яких наслідків вони призвели.

Ігор Дерев’яний — історик, старший науковий працівник Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького». Науковий редактор спогадів В. -І. Порендовського «На трасі Тайшет-Лєна (Озьорлаґ в часи хрущовської відлиги (1954—1959)», співавтор книги «Українська Повстанська Армія. Історія нескорених». Автор низки наукових та науково-популярних статей та виставок із історії Українського визвольного руху та репресій в Україні ХХ ст.

Видавництво: Часопис
Місце видання: Львів
Рік видання: 2013