ne_biysia“Не бійся” – активістський проект присвячений темі свободи та несвободи в сучасній Росії. Протягом місяця Єкатєріна Нєнашева носила тюремну робу ув'язненої, намагаючись привернути увагу суспільства до проблеми жіночої пост-тюремної адаптації. У рамках проекту було організовано серію перфомансів на Болотній та Красній площі.

24го жовтня акціоністки Єкатєріна Нєнашева (Краснодар) та Анна Боклер (Санкт Петербург) представлять фото/відео документацію проведених акцій, текстову документацію у вигляді окремих фраз (реакція на тюремну форму та думки простих мешканців), а також декілька інсталяцій. Цього дня ви дізнаєтеся про ув'язнене материнство російських тюрем та реалії українського тюремного сьогодення.

Проект «Не Бійся» у Львові — це наше намагання демонстрації суспільства, що залишається відкритими до всіх та незангажованим лише нав'язаними геополітичними проблемами. Ми ініціюємо зустріч, в місці, яке ще вчора було надто контраверсійним для багатьох, а сьогодні стане відкритою платформою для широкого діалогу. Ми залишаємось толерантними з труднощами, що не замикаються лише в коло військового конфлікту. Ми залишаємось людьми!

Феміністична майстерня, Національний музей-меморіал Тюрма на Лонцького, Ekaterina Nenasheva (Краснодар) та Anna Bokler (Санкт Петербург) з проектом «Не Бійся» та Fredra.61 чекають на вас 24 жовтня на відкритті виставки-перформансу присвяченій свободі, толерантності та людяності.