ELBqUndcqWMУ четвер, 26 лютого 2015 року, о 17.00 у Королівському залі Львівського історичного музею за адресою м. Львів, площа Ринок, 6 відбудеться презентація нових видань творчої спадщини відомого українського письменника Юрія Горліс-Горського (Городянина-Лісовського).
Серед презентованих видань – такі репринти, як «У ворожому таборі», «Отаман Хмара. З таємниць ГПУ», «Ave dictator!», а також автентичне видання роману у двох частинах «Холодний Яр», що з’явилося друком у Києві на початку 2015 року у серії «Бібліотека націоналіста».

У книжковій презентації візьмуть участь донька письменника Лариса Лісовська та заступниця директора Національного музею меморіалу «Тюрма на Лонцького» Вікторія Садова.

«Серед інших місць, де вже відбулися презентації сучасних перевидань славнозвісного «Холодного Яру», ця музейна адреса посідає особливе, до певної міри знакове місце. Пригадаймо, що вирвавшись із радянського полону, Юрій Горліс-Горський 1932 року замешкав у Львові на площі Ринок під номером 5, у помешканні 7. Тут були написані його мемуари, що їх ми знаємо, як спогади «У ворожому таборі», «»В казематах ГПУ» чи роман «Холодний Яр». Саме за цією адресою можна було замовляти (про що свідчить реклама 1930-их років) і наступну книжку Горліса Горського «Між живими трупами», котрій однак не судилося бути опублікованою, оскільки її рукопис загубився у воєнному лихолітті. Цією презентацією ми хочемо привернути увагу львів’ян не тільки до проблеми автентичності тексту творів Юрія Горліс-Горського, а й до місць, пов’язаних із перебуванням у нашому місті цього письменника», — наголосила Вікторія Садова.