У неділю, 22 листопада, о 13:00у музеї «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери, 1), відбудеться відкриття виставки соціального плакату «Шлях до моєї країни». Виставку, що демонструє роботи фіналістів та переможців Першого всеукраїнського конкурсу соціального плакату «Шлях до моєї країни», представлять автори та організатори проекту Олена Корусь(м. Київ) та Наталія Клименко (м. Київ). Захід відбудеться за участі хору «Золоті літа» під керівництвом Євгенії Матвіїв. Координатор Людмила Гришко, керівник ГО «Золоті Роки».

«Шлях до моєї країни» — виставка соціального плакату, присвячена шляхам вирішення соціальних проблем нашої країни. Виставку організували: фундатори І Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами “Шлях до моєї країни-2014” Олена Корусь та Наталія Клименко і заступник директора Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України Людмила Карамушка.
Роботи, що представлені на виставці, надійшли на конкурс з усіх куточків України та були відібрані до фіналу. До виставки увійшли як серії плакатів на тему єдності України, духовного розвитку особистості, здорового способу життя, так і окремі плакати, присвячені соціальній поведінці у громадських місцях під гаслом «Реальність починається з тебе». Також на виставці можна побачити плакати патріотичної тематики та плакати про довіру до себе та протистояння інформаційній плутанині.
«Варто підкреслити, що мета проведення конкурсу – це залучення всіх небайдужих до розмірковування над шляхами вирішення проблем нашої країни, пошук об’єднуючих гасел та образів, зрозумілих для кожного українця», — пояснює киянка Олена Корусь.

Нагадаємо, уперше побачити I Всеукраїнську виставку соціального плакату «Шлях до моєї країни» змогли у лютому цього року відвідувачі музею «Київська фортеця». До Львова виставка прибула в оформленні, що його на засадах благодійного партнерства надала Національна спілка фотохудожників України.

I місце на Всеукраїнській виставці соціального плакату «Шлях до моєї країни» в номінації «Юні таланти» виборола учениця 11 класу Полянецької ЗОШ Олена Поліщук і з Уманщини. Гаслом роботи переможниці стали слова Степана Бандери: «Нашим природнім середовищем стало змагання. Змістом нашого життя стала боротьба».