У середу,11 червня 2014 р., о 16.00 у приміщенні Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» за адресою: м. Львів, вул. Степана Бандери, 1 ( вхід із вул. К.Брюллова) відбудуться звітно-виборчі загальні збори Львівської міської громадської організації «Асоціація музеїв і галерей».

Мета організації: творення відкритої, горизонтальної структури, котра б допомагала краще скоординувати діяльність львівських музеїв, спряла створенню нових музейних продуктів.

Порядок денний зборів:
— звіт голови та виконавчого комітету Асоціації (доповідач — голова Асоціації Зиновій Мазурик);
— вибори виконавчого комітету;
— вибори голови Асоціації;
— обговорення та ухвалення напрямків діяльності Асоціації у 2014-15 рр.
Про це повідомляється на офіційній сторінці організації у Facebook та на сайті http://prostir.museum/ua/post/32754. Там зазнечено, що наразі в Україні є такі громадські музейні організації: Всеукраїнська асоціація музеїв, ГО «Український центр розвитку музеїної справи», ЛМГО «Асоціація музеїв і галерей», Асоціація заповідників і музеїв Криму та Український національний комітет Міжнародної Ради музеїв (ICOM), а також 16 травня 2014 р. було оприлюднено намір створити Асоціацію музейників Івано-Франківщини.

До участі у Зборах запрошують усіх охочих музейних працівників м. Львова: «Враховуючи те, що членство в Асоціації не є фіксованим, запрошуємо всіх музейних працівників, які бажають взяти участь у діяльності нашого музейного громадського об’єднання, на ці звітно-виборчі збори»- закликає голова Асоціації Зиновій Мазурик.

Додано 29.05.2014