Партнери

Центр досліджень визвольного руху
www.cdvr.org.ua
Центр досліджень визвольного руху — незалежна наукова громадська організація, що вивчає найрізноманітніші аспекти українського визвольного руху у ХХ ст. Зокрема: історію державних утворень (УНР та ЗУНР), громадсько-політичних рухів (УВО, ОУН, УНДО, дисидентський рух та ін.) та військових формацій (Легіон УСС, УГА, УПА та ін.), також карально-репресивну політику окупаційних режимів на українських землях у ХХ ст. ЦДВР об’єднує багатьох істориків з різних регіонів України та з-за кордону, які досліджують проблематику українського визвольного руху в контексті історичних процесів у Центрально-Східній Європі.

Центр дослідження геноциду та резистансу Литви
www.genocid.lt
Центр дослідження геноциду і опору жителів Литви  є міжвідомчим державним органом, що досліджує всі прояви геноциду і злочинів проти людства і людяності і переслідування жителів Литви в роки окупації, а також процеси озброєного та неозброєного опору окупації, який ініціює правову оцінку організаторів і виконавців геноциду, що увічнюють пам'ять борців за свободу і жертв геноциду.

Музей жертв геноциду (Литва)
www.genocid.lt/muziejus
Музей унікальний тим, що він — єдиний у колишніх радянських республіках відкритий на місці розташування головного управління КГБ. Сьогодні музей є частиною Меморіального департаменту Центру дослідження геноциду та резистансу Литви. Його завдання — збирати, зберігати, досліджувати і пропагувати історико-документальні матеріали, що відображають форми і методи фізичного і духовного геноциду жителів Литви, який проводився радянським окупаційним режимом, способи і масштаби опору окупаційному режиму.

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000»
www.ukraine3000.org.ua
Неурядова благодійна громадська організація, заснована у 2001 році Віктором Ющенком. З 2005 року Наглядову раду фонду очолює Катерина Ющенко. Діяльність фонду охоплює всі сфери соціального життя України. Основні зусилля спрямовані на реалізацію програм і проектів у сферах історії та культури, охорони здоров’я матері і дитини, допомоги дітям-інвалідам та важкохворим дітям, створення безбар’єрного доступу до дітей з особливими потребами, освіти і виховання, відродження традицій меценатства, благодійності та соціальної відповідальності бізнесу в Україні.

Львівський національний університет ім І. Франка
www.franko.lviv.ua
Один з найстаріших у Східній Європі університетів, найстаріший в Україні та один з найпрестижніших університетів України.

ЛОТ «Пошук»
poshuk.lviv.ua
Товариство «Пошук» займається пошуком і дослідженням безвісних доль та місць поховання жертв війн і репресій, відновленням історичної правди, увічненням пам'яті загиблих. Створене у 1989 р., входить до складу Міжнародної організації «Мемориал».

Мистецька агенція «НАШ ФОРМАТ»
nashformat.ua
Мистецька агенція «НАШ ФОРМАТ» підтримує та розвиває українське! «НАШ ФОРМАТ» займається записом аудіокниг, виробництвом одягу з символікою, розробкою інтернет-проектів, також надає широкий спектр послуг з видання книг та аудіо-відео продукції.

«Україна Incognita»
incognita.day.kiev.ua
Інтернет-проект «Україна Incognita» — це вивчення та осмислення української історії у віртуальному світі. Унікальний масив історичних та краєзнавчих матеріалів, які протягом 15 років публікувалися на сторінках газети «День» , а також у виданнях Бібліотеки «Україна Incognita», переведено в електронний формат — і тепер вони доступні на сайті «Україна Incognita».

Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять»
www.memoria.com.ua
Основною метою «Товариства пошуку жертв війни «Пам'ять» є виявлення та перепоховання жертв воєнних дій періоду Першої та Другої світових воєн, визвольних змагань, політичних репресій, відновлення та впорядкування меморіальних (військових) цвинтарів, наукове дослідження ходу бойових операцій та конкретних місць боїв з історико-просвітницькою ціллю.

Центр правових та політичних досліджень «СІМ»
www.centre7.org.ua
«Центр правових та політичних досліджень «СІМ» – недержавна, неприбуткова, неполітична громадська організація, заснована 6 грудня 1999 року студентами ЛНУ імені І. Франка.

Український Католицький Університет
ucu.edu.ua
Український Католицький Університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності.

Історична Правда
www.istpravda.com.ua
«Історична Правда» — онлайнове суспільно-історичне, науково-популярне видання. Є дочірнім проектом «Української правди», базує свою діяльність на засадах її редакційної політики. «Історична Правда» — майданчик для наукових і публіцистичних дискусій навколо історичної політики та політики пам'яті. Джерело новин (коротких інформацій), аналітичних статей, інтерв'ю, рецензій та оглядів книжок, сховище артефактів.

LUFA
lufa.com.ua
LUFA — Українське інформаційне агентство

«Форум видавців»
bookforum.ua
Неприбуткова громадська організація «Форум видавців» створена 1995 р. з метою об’єднання зусиль усіх зацікавлених осіб для сприяння розвитку українського книговидання, популяризації української книги і читання, підвищення культурного і освітнього рівня українських громадян. Діяльність громадської організації «Форум видавців» полягає в реалізації програм, а також організації та проведенні виставок, фестивалів, презентацій, конференцій та інших заходів, спрямованих на підтримку та розвиток освіти і культури, в т.ч. читання, літератури, книговидання, бібліотечної сфери.

КП ЛОР “Доля”
dolya.lviv.ua
Комунальне підприємство Львівської обласної ради з питань здійснення пошуку поховань учасників національно-визвольних змагань та жертв воєн, депортації та політичних репресій «Доля». Мета діяльності підприємства – проведення пошуку, дослідження, ексгумації і перепоховання осіб, які загинули чи померли внаслідок депортацій, політичних репресій та воєн, ведення обліку, впорядкування і збереження поховань і меморіальних цвинтарів, наукового вивчення історичних подій, пов'язаних з депортаціями і політичними репресіями українців та інших народів, дослідження ходу бойових операцій і місць боїв Першої та Другої світових воєн з науковою та історико-просвітницькою ціллю.