До річниці проголошення Акта про відновлення української державності у Львові 30 червня 1941 року — перегляд і обговорення фільму «Ціна Свободи. Степан Бандера».
Фільм знімався у багатьох країнах світу, в пам’ятних “бандерівських” місцях, зокрема на Стрийщині, звідки походить родина Бандери. До створення картини було залучено українських істориків, зокрема Ярослава Грицака, Ярослава Сватка, Івана Патриляка, закордонних – Тимоті Снайдера, Тараса Гунчака (США), Гжегожа Мотику (Польща), Олександра Гогула (Росія-Німеччина). Використано праці, спогади Степана Бандери, кінофотоматеріали. Своїми міркуваннями про життя і діяльність Степана Бандери у фільмі поділились голова Проводу ОУН Андрій Гайдамаха, президент благодійного фонду “Літопис УПА” Микола Посівнич, син Головнокомандувача УПА Романа Шухевича Юрій Шухевич, рідна сестра провідника Оксана Бандера, його онук Степан Бандера.
Режисери: Сергій Сотниченко, Тарас Ткаченко, Олена Ножечкіна
Акція «Доторкнися до музейного раритету» — виставка одного експоната із фондів Тернопільського історико-меморіального музею політичних в"язнів ( посметна маска Степана Бандери, передана до Тернополя в дарунок музею Спілкою української молоді Великобританії).