Показ цієї стрічки режисера Тараса Каляндрука із додатком до неї сучасного аматорського відео вкотре актуалізує питання про створення у колишньому помешканні Ярослава Дашкевича та його матері Олени Степанів-Дашкевич меморіального музею.


Іще 1991 року було ухвалено створити у помешканні Олени Степанівни на вул. Козацькій 11-а у Львові меморіальний музей Січового Стрілецтва. Меморіальний музей мав постати за розпорядженням № 269 від 1992 року представника Президента України у Львівській області.

На вул. Козацькій, 11-а у Львові пройшли останні 7 років життя національної героїні, а в 1960-70-их роках у цьому будинку зустрічалися діячі дисидентського руху, які видавали підпільний „Український вісник”. Будинок, завдяки тому, що там мешкала легендарна хорунжа УСС Олена Степанів, має статус пам’ятки історії (охоронний номер 1285) і згідно із законодавством України повинен оберігатися і відповідно утримуватися. Проте за весь час української Незалежності влада не цікавилася долею пам’ятки, а на вимоги громадськості ліквідувати аварійний стан й передати відремонтоване приміщення музею, міські чиновники відбувалися лише відписками. Відомі діячі культури, вчені, громадські лідери налаштовують владу виконати розпорядження щодо створення музею Олени Степанів-Дашкевич – першої в історії України жінки-офіцера українського січового стрілецтва, вченої, громадської діячки, людини, яка своїм життям утверджувала право на існування Української держави і 120-річчя від дня народження якої ми святкуватимемо у грудні 2012 року.