Долю видатного командира, легендарного генерал-хорунжого Романа Шухевича, знаного серед воїнів УПА як Тараса Чупринку, покладено в гостросюжетну й динамічну основу фільму «Нескорений», у якому також змальовано образ жінки-зв’язкової Галини Дидик.

Головні ролі виконали актори Григорій Гладій (Роман Шухевич) та Вікторія Малекторович (Галина Дидик). Брали участь у зйомках також відомі заньківчани Орест Огородник (стрілець Сорока) та Ярослав Мука (Степан Бандера).

„Нескорений» — фільм українського кінорежисера Олеся Янчука, відзнятий на кіностудії «Студія Олесь-фільм», за сприяння Українського конгресового комітету Америки (УККА), за участю Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка. Головним консультантом фільму був Аскольд Лозинський (США).

Це реальна спроба художніми засобами донести до глядача правду про події воєнного та повоєнного часу на Західній України:1950 рік, з кінцем Другої світової війни ведеться нерівна боротьба на два фронти, спочатку проти німецьких окупантів, а потім — проти більшовицької навали. У Карпатах продовжують збройну боротьбу знесилені, знекровлені, — але нескорені духом — збройні частини та невеликі боївки Української повстанської армії, здавна могутньої, добре організованої та вишколеної армії.